KÜKÜR PARTİSİ (!?)
HİKMET SOFU
Biz Kükürlüler de Kükür Partisi (!?) kuruyoruz... İlk maddesi de şöyle bir şey: “Bölücü, ayrılıkçı, anarşist, terörist, egoist, fitne, fesat, şirk peşinde koşan; bayrak, vatan, millet, din, devlet düşmanlarına karşı milletin birliğini, vatanın bütünlüğünü, devletin bağımsızlığını savunmak...”
 
TÜRKİYE KÜRDİSTAN DEMOKRAT PARTİSİ KURULMUŞ(!?)
Kurucu Genel Başkanlığını Mehmet Emin Kardaş’in yaptığı Türkiye Kürdistan Demokrat Partisi (T-KDP), İçişleri Bakanlığı’na partinin resmen kurulması için 3 Ocak 2014’te başvurmuş. İçişleri Bakanlığı partinin kuruluş dilekçesini işleme koymuş ve gerekli incelemeyi yaparak parti kuruluş dosyasını Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletmiş.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca da Türkiye Kürdistan Demokrat Partisinin (T-KDP) kuruluşu onaylanmış (30 Haziran 2014).
Genel merkezi Diyarbakır olan T-KDP 36 kurucu üyeden oluşuyormuş. İsminde ‘Kürdistan’ geçen ilk siyasi parti olan T-KDP ‘Bağımsız Kürdistan’ tezini savunuyormuş.
T-KDP Kurucu Genel Başkanı Mehmet Emin Kardaş, AA’ya yaptığı açıklamada, "Türkiye'de, 'Kürdistan' ismi ile bir partinin kuruluşunun anayasa tarafından tescil görmesi sevindirici bir olay ve milattır. Bunda mutlaka çözüm sürecinin etkisi vardır" demiş ve Türkiye'de olumlu değişimler yaşandığını kaydetmiş.
Kardaş, çözüm sürecinin başarısında hükümetin büyük katkıları olduğunu dile getirerek emeği geçenlere teşekkür etmiş.
Vay, vay, vay...
 
KÜKÜR PARTİSİ (!?)
Madem öyle!.. Her önüne gelen parti kuruyor o zaman biz Kükürlüler de Kükür Partisi (!?) kuruyoruz...
Kükür Partisi’nin ilk maddesi de şöyle bir şey: ‘Bölücü, ayrılıkçı, anarşist, terörist, egoist, fitne, fesat, şirk peşinde koşan; bayrak, vatan, millet, din, devlet düşmanlarına karşı milletin birliğini, vatanın bütünlüğünü, devletin bağımsızlığını savunmak...’
‘Emperyalizmin, komünizmin, kapitalizmin beynini dağıtmak… Ülkemizde, bölgemizde ve dünyada hak, hukuk, adalet ve barışı tesis etmek…’
‘Genel Merkezi Haçlı sürülerini Kılıçaslan göğsünde eriten Toros Dağları’nın Yörüklerden başkasına geçit vermeyen ‘kuş uçmaz, kervan geçmez’ karlı tepeleri…’
 
EMPERYALİZMİN OYUNUNU BOZALIM!..
Büyük Türk Milleti,
Cihan devletimiz Osmanlı İmparatorluğunu parçalayarak topraklarını emperyalizmin sömürgesi haline getiren güçler; bugün de, başımıza getirdikleri kuklalarla, BOP, MOP, GOP, sıcak denizlere inme, Arap baharı ve benzeri projelerle yine yırtarak, bölerek, parçalayarak, makaslayarak, zenginliklerimizi hortumlamaya devam etmek istiyorlar…
Büyük Türk Milleti uyan, kendine gel ve emperyalizmin oyununu boz!.. Başındaki kuklaları gör… Başına adam gibi adamları seç… Dünya senin adaletine muhtaç!..
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.