TÜRKİYE’NİN TEMELLERİNE DİNAMİT KONULUYOR!.. HABERİNİZ VAR MI?
HİKMET SOFU
YOLSUZLUĞA, SOYSUZLUĞA, HUKUKSUZLUĞA KARŞI; HAK HUKUK ADALET!..
‘ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR’, DEVLETİN DEVAMLILIK ŞARTIDIR
‘TENCERE DİBİN KARA SENİNKİ BENDEN KARA’ DALAŞINDA KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKÜLEN POLİTİKACILAR!..
AZİZ MİLLET VARLIĞIN BİRLİĞİN TEHLİKEDE!.. KİRLİ POLİTİKACILARI CEZALANDIR!..
Geçmişteki İSKİ yolsuzluğunda olduğu gibi, ‘Tencere dibin kara seninki benden kara’ kavgası bazen iyi oluyor, yeter ki bu dalaştan etrafa saçılanlardan ders çıkarabilelim!..
Baksanıza bir ülkenin durumuna… Ortalıktan pislik akıyor… Hava solunamayacak kadar ağır pis kokuyor… Adamlar öteki dünyaya sadece bir kefen götürebileceklerini bildikleri söyledikleri halde bilmiyormuş gibi yaşıyor, ‘deveyi havutuyla yutuyor’…
 
DEVLETİN TEMELLERİNE DİNAMİT KONULUYOR!.. HABERİNİZ VAR MI?
Şu haber 18 Ocak tarihli basına yansıyan ÖDP’lilerin söyledikleri sözler, haber şöyle:
“ÖDP yöneticileri: “Mahkemeye gitmiyoruz, önden Bilal buyursun” dediler... Yöneticiler şu açıklamayı yaptılar:
“Bugün bu saatlerde Ankara Adliyesi’nde görülmekte olan, 4+4+4 davasına beklendiğimizi biliyoruz.
Boşuna kimse beklemesin, gelmiyoruz!
5 gündür süren mahkemede ayağa kalkan herkesin söylediği, ‘siz bizi yargılayamazsınız, gidin hırsızları yargılayın’ sözünü biz de buradan bu şekilde yineliyoruz.
Bizi mahkemeye çağıranlar önce hangi yargıdan, hangi adaletten söz ediyorlar bunu açıklamak durumundadır...”
 
‘ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR’, DEVLETİN DEVAMLILIK ŞARTIDIR
Türkiye olarak, Türk milleti olarak biraz 'demokratik hukuk devleti' üzerinde çalışmamız lazım geliyor... Kuvvetler ayrılığı prensibine bağlı hukuk devleti…
Hani şu İstanbul Fatih'i Fatih Sultan Mehmet’i yargılayan, emirel müminin halife Hz. Ali'yi yargılayan hakimlerin teminatı demokratik hukuk devleti var ya!..
İşte bu örnekteki gibi , ‘yürütme’nin de üzerinde, ‘yürütme’yi de denetleyen -padişah da olsa, halife de olsa örneği gibi- yargılayan tarafsız, bağımsız hakimlerin olduğu demokratik hukuk devleti...
 
KİRLİ POLİTİKACILARI CEZALANDIR!..
Büyük Türk Milleti, Aziz Millet! Varlığın, birliğin, ekmeğin, geleceğin tehlikede!..
Ey insan!
Yolsuzluğa, rantçılığa, iltimasa, rüşvete, sahtekarlığa, yalana, talana, soyguna, karunlaşmaya, aldatmaya, kandırılmaya, kasa ve kutuya seyirci kalma!..
Ey insan! Çeteleşmeye, derin devlete, paralel devlete, parti devletine, askeri ve sivil vesayete, diktatörleşmeye, teröre, bölücülüğe, yardımcı olma!..
Ey insan! Halkı geren kutuplaştırıp ayrıştıran; ‘tencere dibin kara seninki benden kara’ dalaşında kirli çamaşırları ortaya dökülen politikacıları cezalandır!..
Beldemizi, ülkemizi yolsuzluk, ahlaksızlık batağına düşürenlere yardımcı olma! Oy verme!..
Ey insan! Her türlü soysuzluğa, köksüzlüğe, haksızlığa, zulme karşı; güzel ahlakın, hakkın, hukukun, adaletin, kardeşliğin, birliğin, hürriyetin, sevginin, barışın, yükselen sancağı Millet Partisi’nde toplan!..
Demokratik hukuk devletinin teminatı, insanlığın yeni barış medeniyeti ‘İslam rönesansı’ hareketini yöneten  ‘Muhteşem Türkiye’ hareketine katıl!.. Bilge Lider Aykut Edibali rehberliğindeki Millet Partisi’ni destekle!..

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.