Arven Sare Bolluk'un Kulağına Ahmet Davutoğlu Ezan Okudu

İlk Yayın: 25 Haziran 2024 – Güncelleme: 25 Haziran 2024 21:56

Mithat ÜNAL(MHA) – Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partinin Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Nimet Bolluk Kalınsaz ve Fatih Kalınsaz çifti’nin biricik kızları Arven Sare’nin kulağına ezan okudu.  
Eşi Sare Davuoğlu ile hanelerine gelen Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu kapıda karşılayan Nimet-Fatih Kalınsaz; “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve Kıymetli Eşleri Sare Davutoğlu’nun evimize gelerek bizi bu şekilde onurlandırmaları bizim için büyük bir şereftir.” Diyerek mutluluklarını ve memnuniyetlerini dile getirdiler. “Hangi yörük obasına gidersiniz gidin duyacağınız ilk isimdir Ahmet Davutoğlu ve “Bizim Yörük Ahmet” diye başlar cümleler.” Diyerek  Genel Başkanı hakkındaki dugularını da dile getirdi.  
Nimet Bolluk Kalınsaz, twıtter sayfasında ise genel başkanı için,  Hemen hemen herkesin ilk söylediği ise dürüstlüğü, cesareti, ahlakı, devlet adabıdır.  Yörük Ahmet, kıymetli hocam, Genel Başkanım Sn Ahmet_Davutoglu  ve çalışkanlığıyla, duruşuyla hayran olduğum Sare_Davutoglu Hanımefendi evimize şeref verdiler. Kızım Arven Sare’nin de aynı değerler üzerine bir ömür sürmesi duasıyla Hocama ve Hanımefendiye teşekkür ediyorum.” Diye paylaştı. 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.