CHP İlçe Başkanı Arif Çakırcı: ‘Mahallelerimiz Durmuş Deniz Diyor’

İlk Yayın: 28 Mart 2024 – Güncelleme: 28 Mart 2024 12:29

MHA – Anamur’un elli altı Mahallesinde seçime yönelik toplantılarını tamamladı.  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İlçe Başkanı Sayın Arif Çakırcı; ‘’Mahallelerimizdeki toplantılarımızı planladığımız gibi sorunsuz, eksiksiz tamamladık. Mahallelerimiz Durmuş Deniz diyor’” dedi. 
 Mahallelerdeki katılımdan, halkın ilgi ve coşkusundan çok memnun olduklarını kaydetti. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Arif Çakırcı; ‘’Mahallelerimizdeki toplantılarımızı planladığımız gibi sorunsuz, eksiksiz tamamladık. Ben ve Yönetimim kampanyanın başarısından, halkımızın bize, adayımıza olan ilgisinden çok memnunuz. Yönetim olarak, örgütümüz olarak, gönüllülerimizle birlikte çok çalıştık, adayımız Durmuş Deniz’in hep beraber yanında olduk. İnşallah bu birlik ve beraberlikle çalışmanın da karşılığını halkımız, 31 Mart Pazar günü tercihini Anamur’da Durmuş Deniz, Mersin’de de sayın Vahap Seçer’e oylarını vererek göstereceklerdir.’’ Dedi. 
CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz’de konuşmasında; “Kampanyamızı eksiksiz, başarı ile tamamlamış olmanın huzuru içindeyim. Bir başka mutluluğumda mahallelerde halkımızdan gördüğüm ilgi ve teveccüh. Demek ki 2019 yılından beri yaptığımız çalışmalarla gönüllerine girmiş, sevgilerini kazanmışız. Seçim çalışmaları kapsamında, elli altı mahallemizde de halkımızla tekrar kucaklaştık, projelerimizi açıkladık. En büyük artımız tanınıyor olmamızdı, o konuda bir sıkıntı yaşamadık. Her yerde kucaklandık, ilgi gördük, sevgi seli ile karşılandık. Halkımız bize inanmış, bize güveniyor, Belediye yönetimini de bize emanet edecek inşallah. Meclis Üyesi adaylarımız da beklediğimiz ilgiyi görüyorlar. Mersin B. Şehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’in yaptıkları ortada. Halkımızın, hem belediye meclisinde, hem Anamur’da, hem de Mersin’de bizi destekleyeceklerine inancım tamdır.  Hemşerilerimizin desteği, Allahım’ın izniyle kazanıyoruz İnşallah.’’ Dedi. Mahalle toplantılarında Durmuş Deniz’e olan ilgi hakkında görüşlerini dile getiren partililer, bu seçimde her zamankinden daha çok iddialı olduklarını dile getiriyorlar. 
 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.