Dr. Güran Dinçer: Mut ve Aydıncık'ta Coşkuyla Karşılandı

İlk Yayın: 16 Mart 2024 – Güncelleme: 16 Mart 2024 21:29

MHA – DEVA Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Güran Dinçer, “Mutlu Kent Mersin” sloganıyla 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Mersin merkez ve ilçelerinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Seçim kampanyası kapsamında gerçekleştirilen “El Ele, Göz Göze Buluşmalar” etkinlikleriyle vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Dr. Dinçer, Mersin’in Mut ve Aydıncık ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Dr. Dinçer ve DEVA Partisi Mut İlçe Başkan Adayı Fatma Çelik Kovan, Mut ilçesine gerçekleştirdikleri ziyarette, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi ve DEVA Partisi’nin çözüm odaklı yaklaşımını paylaştı. Dr. Dinçer, “Mersin’in kalbine dokunmak, halkımızın yaşamını iyileştirecek adımlar atmak için buradayız,” şeklinde konuştu.

Ardından Aydıncık ilçesine geçen başkan adayı Dinçer, “El Ele, Göz Göze Buluşmalar” kapsamında yine halkla iç içe bir diğer buluşmayı gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşların derdine ortak olan Dr. Dinçer, “Sorunları yerinde görmek ve dinlemek, çözüm üretmek bizim için bir görevdir,” ifadelerini kullandı.
 

 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.