İmamoğlu ve Yavaş, Akşener ile görüştü

İlk Yayın: 6 Mart 2023 – Güncelleme: 6 Mart 2023 14:41

İmamoğlu’nun konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Bugün bu çok önemli süreçte saygıdeğer İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hanımefendiyi çok kıymetli Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş beyefendiyle ziyaret ettik. Bugün bu ziyaretimizi değerli Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisiyle gerçekleştiriyoruz.

Biz Türkiye’mizin özellikle depremle birlikte yaşadığı zor günlerde ve milletimizin, memleketimizin geleceği açısından altılı masanın stratejisinin, varlığının çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu önemine binaen buradayız. Saygıdeğer genel başkanımızla duygularımızı paylaştık.”

Yavaş’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Bizler Millet İttifakı’nın belediye başkanlarıyız. Masada yaşanan bu olayları seyretme imkanımız yok. Çünkü hep birlikte bir araya geldik ve Ankara, İstanbul gibi birçok büyükşehiri kazandık. Önümüzde seçim var. Milletimizin ayrılığa tahammülü yok. Böyle bir deprem felaketinden sonra bu yaraları saracak şekilde tekrar bir araya gelinmesi arzusu, halkımızın arzusu. Biz de görev edindik. Sayın genel başkanımıza ilettik. Değerlendirecekler.”

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.