Jandarma ve Emniyetten Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği

İlk Yayın: 6 Nisan 2024 – Güncelleme: 6 Nisan 2024 19:26

MHA – Mersin İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü, şehit aileleri ve gazilerimizin onuruna özel bir iftar yemeği düzenledi.  
 

İl protokolünün yanı sıra kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile şehit aileleri ve gazilerin katıldığı iftar programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla başladı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı.
 Mersin Valisi Sayın Ali Hamza Pehlivan, İl Jandarma Komutanı Sayın Tuğgeneral Ercan Atasoy ile İl Emniyet Müdürü Sayın Kamil Karabörk yaptıkları konuşmalarda, aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin fedakârlıklarını hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek, birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 İftar yemeği programı, şehit aileleri ve gaziler ile fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. Katılımcılar, birlik ve beraberlik duygularıyla dolu bu anlamlı etkinliğin ardından bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.
 Bu tür organizasyonların, toplumun dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirdiği ve şehitlerimizin ve gazilerimizin vatanları için yaptıkları kahramanlıkları unutmamak adına önemli bir vesile olduğu belirtildi.
 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.