St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu 14–17 Haziran 2023’te gerçekleşecek

İlk Yayın: 20 Mart 2023 – Güncelleme: 20 Mart 2023 15:50

Roscongress Vakfı, iş dünyasını St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu’na davet ediyor.

Dünyanın en büyük ve en önemli iş etkinliklerinden birisi olarak değerlendirilen St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu, ekonominin tüm oyuncularını güvenli bir platformda bir araya getirecek.

Özellikle uluslararası ekonomik ittifakların dönüşümü, artan sosyal adaletsizlik ve istikrarsız ticari ve siyasi ilişkilerin neden olduğu mevcut çalkantılı ortamda küresel ekonominin sürdürülebilir kalkınmasının her zamankinden daha önemli olduğunu vurgulayan Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Danışmanı ve SPIEF 2023 Organizasyon Komitesi İcra Sekreteri Anton Kobyakov, “Yılbaşından bu yana katılımcıları yönelik SPIEF’e davet kampanyamızı sürdürüyoruz. Bu yıl özellikle Orta Doğu, Afrika, Asya ve Latin Amerika’dan katılımcıların artmasını bekliyoruz. Öte yandan, Rusya’nın tüm bölgeleri ve iş dünyasının temsilcileri ile yakın iş birliğinde de kararlıyız. Yaklaşan 26. St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu’nun konuklarımızın iş programlarında özel bir yer alacağından eminim” dedi.

Bu yıl 14-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Forum’un katılımcıları, satın aldıkları tek bir paketle Forum’un tüm ticari ve kültürel etkinliklerine katılım hakkının yanı sıra (Genel oturum ve özel davetli etkinlikler hariç), Forum’daki iş ağı alanlarına (Özel davetli etkinliklerin düzenlendiği alanlara sınırlı erişimle) ve özel destek erişimine sahip olacaklar.

Foruma katılmak isteyen iş insanları, Roscongress sitesinde kişisel bir hesap oluşturduktan sonra etkinliğe başvurabilecek. Organizasyon Komitesi tarafından başvurular değerlendirildikten sonra onaylanacak. Başvuruların değerlendirilme süresi her katılımcı için farklı olacak ve en az gün sürmesi bekleniyor.

SPIEF 2022, 81 ülkenin resmi delegasyonlarıyla temsil edildiği 130 ülkeden 14 bin kişiyi ağırlamıştı. Başvuru ve bilgi için SPIEF web sitesi ziyaret edilebilir. SPIEF 2022’nin sonuçları hakkında daha fazla bilgi için resmi Forum web sitesine (forumspb.com) ve Roscongress web sitesi (roscongress.org) ziyaret edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.