TÜGVA Anamur İlçe Temsilciliğine Oğuzhan Yapar Atandı

İlk Yayın: 6 Mart 2024 – Güncelleme: 6 Mart 2024 19:08

MHA – Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Anamur ilçe temsilciliği görevine Oğuzhan Yapar atandı. Yapar’ın ataması, 5. dönem 1. İlçe Genel Kurulu programı kapsamında Anamur Belediye  Meclis Salonu’nda gerçekleşti. 
Yapar, atama sonrası yaptığı açıklamada şunları belirtti:  “TÜGVA Anamur İlçe Temsilciliği görevi 05.03.2024 Salı günü itibariyle Anamur Meclis Salonunda yapılan 5. dönem 1.İlçe Genel Kurulu programımızla şahsıma tevdi edilmiştir. Bu süreçte omuzlarımıza binen bu yükün ağırlığını ve sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacak, Anamur’da ki genç kardeşlerimizle beraber güzel ve hayırlı projelere imza atacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”  
Yapar’ın yanı sıra atama sonrası TÜGVA Anamur ilçe temsilciliği yönetim kurulu da belirlendi. Buna göre, Teşkilat Koordinatörü Kürşat Şamil Gümüş, Eğitim Koordinatörü Yaşar Uysal, Ortaokul Koordinatörü Şerife Şafak Şimşek, Lise Koordinatörü Necla Kiraz, Çalışan Gençlik Koordinatörü Yasir Özcan, Kadın Aile Koordinatörü Ümmü Gülsüm Kadıoğlu olarak belirlendi. Programa; TÜGVA Mersin İl Teşkilat Başkanı Zeki Ergin, TÜGVA Mersin İl Başkan Yardımcısı Yunus Emre Kaya, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Kadın, Gençlik ve Kaçep Başkanları, Kurum amirleri, Oda Başkanları, Sendika ve Sivil Toplum Örgütü başkanları ve Anamurlu vatandaşların katılımı gerçekleşti.

 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.