Ünlüselek Ailesinden Gazetecilere İftar Yemeği..

İlk Yayın: 25 Mart 2024 – Güncelleme: 25 Mart 2024 12:45

MHA – Ünlüselek  Turizm İşletmecileri  Meral Ünlüselek  ve çocukları  Uzay ve Halil Ünlüselek tarafından Anamur’davgörev yapan gazeteciler için iftar yemeği düzenlendi.

Ünlüselek restaurantta düzenlenen iftar yemeğine Ünlüselek ailesi ve işletme müdürü Fahriye  Temir ve  basın mensupları katıldı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programa katılan gazeteciler teşekkür eden İşletme sahibi  Meral Ünlüselek, “Sizler   toplumun aynasınız.
Anamur’la ilgili  haberleri  sizlerin haberlerini  okuyarak öğreniyoruz. Davetimiz üzerine  bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize Ünlüselek ailesi   adına ayrı ayrı teşekkür ediyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi de olan Uzay Ünlüselek ise,Anamur- KKTC arasında  büyük  bir olasılıkla Mayıs- Haziran ayında  başlayacak olan, feribot seferleri  ve İskelenin kiralanma  süreci ile  ilgili gazetecilere  bilgi verdi.

Ramazan ayının maneviyatına dikkat çekerek Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler de, “Böylesi anlamlı bir ayda gazeteci dostlarımızla iftarda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ünlüselek ailesine meslektaşlarım teşekkür ederim” diye konuştu.
 

Kaynak: MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.