Şanlıurfaspor’un yeni başkanı Cihanbeyli oldu

İlk Yayın: 17 Mart 2023 – Güncelleme: 17 Mart 2023 13:57

Genel seçim öncesi aday adaylığı için Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığı’ndan istifa eden Emin Yetim’in ardından bu sabah saatlerinde bir araya gelen Kulüp Yönetim Kurulu aldığı karar ile Başkan Vekili Cihan Canbeyli’yi kulüp başkanı olarak seçti.

Sezon sonu şampiyonluk hedefinin aynı kararlılıkla devam edeceği kulüpte düzenlenen yönetim kurulu toplantısının ardından bir değerlendirme yapan Yeni Başkan Cihan Canbeyli, tüm Şanlıurfa halkının desteğini istedi.

Başkan Canbeyli yaptığı değerlendirmesinde şunları kaydetti:

“Öncelikle Kulüp Başkanımız Emin Yetim’e verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederiz. Yalnız Başkanımız Yetim, bize zor bir görev bıraktı ve biz bu kulübü daha ileriye götürmek zorundayız. Yönetim kurulumuzun desteği ile başkanlık şahsıma tebliğ edildi. İnşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz ve sezon sonuna emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Tüm Şanlıurfaspor taraftarımız bizlerden desteklerini esirgemesinler, her zaman dediğimiz gibi bu takımın yeri burası değil. Hep birlikte el ele vererek takımımızı çok daha iyi yerlere getireceğiz. Güzel günler bizi bekliyor”

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam algılamasını kapatınız.